Дата: 25.02.2021 06:00

Сьогодні День народження святкує депутат Наталинської сільської ради VIIІ скликання, спеціаліст І категорії-адміністратор ЦНАП Яна ЗАХЛЄБІНА.
У цей радісний для Вас день від усього серця бажаємо здоров'я, невичерпної енергії, миру і благополуччя! Хай удача, щастя, увага друзів і тепло домашнього вогнища завжди будуть з Вами! Нехай збудуться всі Ваші плани і надії! Нехай Ваше життя завжди буде наповнене невичерпною енергією і оптимізмом, повагою і підтримкою колег, теплотою і любов'ю рідних і близьких!