Вітання з Днем народження інспектора відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Наталинської сільської ради, тренера ФК «Олімпік» Станіслава САМОЙЛІКА

Дата: 25.02.2021 06:05

Наталинська сільська рада вітає з Днем народження інспектора відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Наталинської сільської ради, тренера ФК «Олімпік» Станіслава САМОЙЛІКА.
Станіславе Миколайовичу, бажаємо Вам завжди буди сповненим життєвих сил та енергією, натхненням і прагненням повсякчас досягати більше! Хай доля і надалі буде прихильною до Вас, а успіх незмінно супроводжуватиме Ваш життєвий шлях! Міцного здоров’я, реалізації запланованого, бадьорості, родинного затишку, вірних друзів та професійних перемог!