День народження святкує директор КЗ Красноградський міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Надія» Юлія ДРОЗДОВА

Дата: 11.03.2021 06:00

Наталинська сільська рада вітає з Днем народження директора КЗ Красноградський міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Надія» Юлію ДРОЗДОВУ.
Юліє Володимирівно, бажаємо Вам вічної весни в душі, співу птахів, яскравого сонця, жіночого щастя, квітів і посмішок! Нехай у Вашому домі завжди панує мир, любов, тепло, радість, благополуччя і добро! Безмежної любові, іскристої життєвої енергії, досягнення цілей, і нехай завжди буде бажання мріяти, а Ваші мрії всі збуваються!