Проведення жеребкування з визначення номерів земельних ділянок серед учасників АТО

Дата: 03.03.2021 13:40

10 березня 2021 року о 10-30 год. в приміщенні Наталинської сільської ради за адресою: с. Наталине, вул. І. Сенченка, 89 буде проводитись жеребкування з визначення номерів земельних ділянок серед учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції для передачі земельних ділянок безоплатно у власність.
Кожен учасник жеребкування повинен пред'явити оригінал паспорта громадянина України, що посвідчує його особу.  У разі неможливості явки учасника жеребкування особисто, реєстрацію може проходити уповноважена учасником жеребкування особа за наявності належним чином оформленої і нотаріально посвідченої довіреності від учасника жеребкування та паспорта громадянина України, що посвідчує уповноважену особу.
Довідки за телефоном: (05744) 7-68-18.