У Наталинській громаді відбулися урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня

  • 697

У переддень Міжнародного жіночого дня у Наталинській сільській раді відбувся святковий концерт. У залі, де зібралися представниці різноманітних професій та сфер діяльності громади, було напрочуд гамірно, весело та навіть гаряче від посмішок чарівних жінок, їх позитивних емоцій та гарного настрою. Адже саме в цей день жінки почувають себе справжніми королевами!
Очільниця Наталинської територіальної громади Олена ТРЕТЯК привітала присутніх з прийдешнім святом і побажала жінкам завжди нести у світ ніжність і красу, бо усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, - пов’язане з жінкою. До присутніх зі словами привітань також звернувся перший заступник сільського голови Салех НАГІЄВ, який побажав прекрасній половині людства краси, здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій.
А далі були нагороди та квіти! Грамотами Наталинської сільської ради було відзначено найактивніших жінок громади, які протягом багатьох років завдяки своїй активній громадянській позиції та сумлінній праці роблять значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток однієї з найуспішніших громад України – Наталинської територіальної громади.
Крім того, було відзначено Грамотою і колектив ансамблю «Мелодія» Наталинського сільського будинку культури, який саме сьогодні відзначає 14-річчя з дня заснування.
Впродовж години місцеві таланти дарували жінкам громади неймовірні емоції під час концерту. Тож свято вдалось на славу!