Наталинський сільський голова Олена ТРЕТЯК вітає мешканців територіальної громади з Масляною

Дата: 09.03.2021 12:42

Шановні мешканці Наталинської територіальної громади!
За церковною та народною традиціями на тижні, що минає, в Україні святкують Масляну. Саме в цей період зима зустрічається з весною, а люди чекають на оновлення природи та розквіт після довгої зими. Гучно і весело завжди проводжають сувору зиму. Хоча ця традиція прийшла до нас із сивої давнини, але і зараз Масляна - одне з улюблених народних свят, яке пов'язане з гучними гуляннями, а головне - з млинцями - символом Сонця, яке набирає сили і наближає до довгоочікуваного літа.
Вітаю вас, дорогі земляки, із Масляною! Зичу, аби ваші надії та сподівання здійснились, аби плани на майбутнє були оптимістичними, як і сама весна! Нехай прийдешня весна і увесь рік будуть вдалими та щасливими! Хай це свято і весняний промінчик радості та приємного настрою завітають в кожну родину, адже не за горами справжня весна, нові звершення, нові успіхи! Бажаю усім сімейного добробуту, радісних усмішок, здоров'я, любові, миру і процвітання!
З повагою - Наталинський сільський голова Олена ТРЕТЯК.