День народження святкує член виконавчого комітету Наталинської сільської ради, заступник директора ПП "Земстройпроект" Сергій МАТВІЄЦЬ

Дата: 22.03.2021 06:05

Наталинська сільська рада вітає з Днем народження члена виконавчого комітету сільської ради, заступника директора ПП "Земстройпроект" Сергія МАТВІЙЦЯ.
Шановний Сергію Миколайовичу! Бажаємо Вам здоров'я, невичерпної енергії, миру і благополуччя! Нехай удача, щастя, увага друзів і тепло домашнього вогнища завжди будуть з Вами! Хай збудуться всі Ваші плани і надії, а в домі завжди будуть добро і радість! Нехай Ваше життя завжди буде наповнене невичерпною енергією і оптимізмом, теплотою і любов'ю рідних і близьких!