Відбулася спільна «зелена» акція Наталинської сільської ради та ДП «Красноградський лісгосп»

Дата: 26.03.2021 21:57

26 березня відбулася спільна «зелена» акція Наталинської сільської ради та ДП «Красноградський лісгосп», в результаті якої було заліснено сосною три гектара площі на території села Маховик.
Перед висаджуванням працівники Наталинської сільської ради прослухали відповідний інструктаж. І робота закипіла!
Незважаючи на приємну втому, у лісі вирували лише позитивні емоції, про що свідчать щасливі обличчя на фото. На завершення акції її учасники пообіцяли допомагати лісівникам доглядати за молодим лісом та запропонували запрошувати на такі акції і надалі.
Очільниця Наталинської територіальної громади Олена ТРЕТЯК щиро подякувала ДП «Красноградський лісгосп» та колективу сільської ради за долучення до такої важливої і необхідної справи – примножувати зелені насадження рідного краю, адже молодий ліс ростиме і нагадуватиме про кожного, хто залишив тут частинку своєї душі.
Наразі лісівникам необхідно подбати про культури, щоб малі саджанці виросли у молодий ліс. А кожному з присутніх буде надзвичайно приємно прогулятися молодим лісом через кілька років…