Відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня Наталинської сільської ради

Дата: 02.04.2021 14:35

2 квітня в приміщенні Наталинської сільської ради з дотриманням карантинних норм та обмежень було проведено засідання атестаційної комісії ІІ рівня, під час якого на чолі з головою комісії Оленою ТРЕТЯК було розглянуто матеріали діяльності за міжатестаційний період 8 педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації у 2020/2021 навчальному році.
Вивчивши результати діяльності педагогічних працівників, атестаційною комісією ІІ рівня було ухвалено рішення про атестацію на:
- відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель» - 4 педагогічним працівникам;
- відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння педагогічного звання «старший учитель» - 1 педагогічному працівнику;
- відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» - 2 педагогічним працівникам;
- відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії» - 1 педагогічному працівнику.
Вітаємо педагогів з успішним проходженням атестації!
Дотримуймось вимог чинного законодавства у зв’язку з карантином та будьмо здорові!