«Почуй мене»: громадянам з вадами слуху буде простіше отримати державні послуги

Дата: 02.04.2021 11:00

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що з 5 березня 2021 року Міністерством соціальної політики України спільно з громадською організацією «Громадський рух «Соціальна єдність» реалізується пілотний проект «Почуй мене», спрямований на полегшення комунікації людьми з вадами слуху та представниками органів державної влади.
Суть проекту полягає у спрощенні процесу комунікацій при отриманні нечуючими будь-яких державних послуг, шляхом надання можливості отримати інформацію через сурдоперекладача в режимі онлайн, а також відповідь у вигляді відео листа.
Скористатись відповідною послугою можна через офіційний сайт Мінсоцполітики (вкладка «Почуй мене»). Звернення оброблятимуться операторами «гарячої лінії» для людей з інвалідністю урядового контактного центру, яка працює за номером 15-39 та направлятимуться у відповідні органи державної влади для вирішення питань по суті та надання відповідних роз’яснень.