Відбувся Кубок з мотокросу пам'яті ім. Героя України І.М. Гулого

Дата: 10.04.2021 21:34

10 квітня усі дороги вели прихильників «спорту на двох колесах» у село Наталине, де відбувся Кубок з мотокросу пам’яті ім. Героя України І.М. Гулого. Захід викликав чималий ажіотаж не лише серед спортсменів з різних регіонів, а й серед великої гвардії вболівальників, які не могли втратити нагоду поринути в атмосферу цього захоплюючого виду спорту та побачити на власні очі справжніх професіоналів своєї справи. За перемогу боролися мотокросмени із Харкова, Дніпра, Полтави та з інших областей України.
Як і годиться, мотошоу стартувало з офіційної церемонії, до якої долучилася очільниця Наталинської територіальної громади Олена ТРЕТЯК. Олена Василівна привітала учасників заходу та побажала їм гарної траси і перемоги.
Надалі естафету успішно прийняли учасники. І тут все розпочалося! Гул моторів, круті трампліни, швидкість і безкомпромісна спортивна боротьба від старту до фінішу!
По закінченню мотокросу на призерів та переможців чекали грамоти та медалі.