Команда Наталинської сільської ради увійшла до фіналу обласної спартакіади з міні-футболу

Дата: 11.04.2021 12:59

10 квітня на футбольному майданчику Красноградського педагогічного фахового коледжу КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради відбулася обласна спартакіада з міні-футболу, у якій взяли участь команди Наталинської, Золочівської та Донецької сільських рад.
На початку спартакіади до присутніх звернулася очільниця Наталинської територіальної громади Олена ТРЕТЯК, яка побажала учасникам гарної гри та перемоги.
Результати гри потішили вболівальників: команда Наталинської сільської ради виборола перемогу у грі із Золочівською з рахунком 4:3, з Донецькою сільською радою зустріч закінчилась внічию з рахунком 4:4. А це значить, що наша команда увійшла до фіналу, який відбудеться у м. Харків.
Вперед і тільки вперед до перемог!