Педагогічні працівники Наталинської територіальної громади продовжують в онлайн-режимі підвищувати свою предметно-методичну компетентність

Дата: 23.04.2021 14:35

Педагогічні працівники Наталинської територіальної громади продовжують підвищувати свою предметно-методичну компетентність, приймаючи участь в онлайн-конференціях на платформі Google Meet: відбулося засідання територіальних методичних об’єднань вчителів української мови та літератури на тему «Підвищення якості уроку та активізація пізнавальної діяльності учнів через упровадження інноваційних технологій та ІКТ».
Метою засідання у формі аукціону методичних ідей стало сприяння активізації знань педагогів з теоретичних основ, удосконалення розвитку творчої діяльності педагогів, надання практичної допомоги вчителям щодо організації та проведення нестандартних уроків.
Творчо підійшли педагоги і до проведення практичної частини: виконали тест пробного ЗНО-21 в режимі онлайн, проаналізували розбір завдань та поради до твору.
На онлайн-засіданні розглянули методи підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання в умовах дистанційного навчання, обговорили проблеми, переваги та результати організації дистанційного навчання української мови та літератури під час карантину та використання Інтернет-ресурсів для ефективного онлайн-навчання, оцінювання навчальних досягнень учнів.