День народження святкує депутат Наталинської сільської ради VIII скликання, оператор машинного доїння СТОВ "Хоробор Агро" Марія КІРЯКОВА

Дата: 02.05.2021 06:00

Вітаємо з Днем народження депутата Наталинської сільської ради VIII скликання, оператора машинного доїння СТОВ "Хоробор Агро" Марію КІРЯКОВУ.
Шановна Маріє Володимирівно, щиро і сердечно вітаємо Вас зі святом! Від душі бажаємо щастя, здоров’я, щирих і надійних  друзів, радості та удачі у житті! Нехай життєві здобутки примножуються, а нові ідеї і задуми здійснюються! Хай підтримка та любов найдорожчих людей додають оптимізму і натхнення на нові благородні справи! Благодаті, миру в душі та усіх земних благ!