Вітання з Днем народження спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення Наталинської сільської ради Катерини КАГЛЯК

Дата: 05.05.2021 06:00

Наталинська сільська рада вітає з Днем народження спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення Наталинської сільської ради Катерину КАГЛЯК.
Шановна Катерино Сергіївно, прийміть найщиріші вітання у цей святковий день! Зичимо Вам міцного здоров’я, душевної краси і творчого натхнення, невичерпної енергії і бадьорості! Нехай здійсняться усі найзаповітніші мрії, а привітання від рідних, друзів та дорогих Вашому серцю людей доповнять сьогоднішнє свято приємними сюрпризами та несподіванками!