Вітаємо з Днем народження спеціаліста І категорії відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Наталинської сільської ради Ірину ХИЖНЯК

Дата: 06.05.2021 06:00

Наталинська сільська рада вітає з Днем народження спеціаліста І категорії відділу культури, сім’ї, молоді та спорту  Ірину ХИЖНЯК.
Шановна Ірино Василівно, у цей святковий день прийміть сердечні вітання з нагоди свята!
Нехай життя Ваше буде завжди радісним, як цей святковий день, а щиросердечні привітання від рідних, друзів додадуть життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі! Хай майбутні прекрасні роки збагатять вірою, любов’ю, теплом людських сердець, а ще – натхненням та оптимізмом! Нехай в усіх починаннях супроводжує удача, розуміння і підтримка з боку близьких, колег і однодумців!