На території Харківської області встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19

Дата: 06.05.2021 08:53

До уваги мешканців громади!
Відповідно до рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області від 05 травня 2021 року  на території Харківської області, в тому числі і на території Наталинської сільської ради, встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.
Нагадуємо, що на території  із «жовтим» рівнем епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 ЗАБОРОНЕНО:
- перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту;
- перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу;
- самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації;
-  проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних тематичних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 4 кв. метри площі будівлі або території;
- проведення дискотек, робота розважальних закладів;
- робота після 24-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо).
Дотримуйтесь правил карантину!
Бережіть себе та своїх близьких!