Вітання з Днем народження спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення Наталинської сільської ради Вікторії ТРЕГУБОВОЇ

Дата: 07.05.2021 05:55

Наталинська сільська рада вітає з Днем народження спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення Вікторію ТРЕГУБОВУ.
Шановна Вікторіє Сергіївно, від щирого серця бажаємо невичерпної енергії, миру і благополуччя, щоб удача, щастя, увага друзів і тепло домашнього вогнища завжди були з Вами! Хай кожен новий день приносить лише добро, а доля буде щедрою на успіх! Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху!