День народження святкує заступник Наталинського сільського голови з питань діяльності виконавчих органів, член виконавчого комітету сільської ради Олександр ЛЕБЕДЕНКО

Дата: 07.05.2021 06:00

Вітаємо з Днем народження заступника Наталинського сільського голови з питань діяльності виконавчих органів, члена виконавчого комітету сільської ради Олександра ЛЕБЕДЕНКА.
Шановний Олександре Олексійовичу, прийміть найщиріші побажання здоров'я, невичерпної енергії, миру і благополуччя! Зичимо, щоб удача, щастя, увага друзів і тепло домашнього вогнища завжди були з Вами! Нехай збудуться усі плани і надії, а в домі завжди будуть добро і радість! Хай Вас ніколи не залишають віра, надія і любов, а життя завжди буде наповнене невичерпною енергією і оптимізмом, повагою і підтримкою колег, теплотою та любов'ю рідних і близьких!