Вітаємо з Днем народження спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення Наталинської сільської ради Олену КРИВЕНКО

Дата: 13.05.2021 06:00

Наталинська сільська рада вітає з Днем народження спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення Наталинської сільської ради Олену КРИВЕНКО.
Шановна Олено Сергіївно, щиросердечно вітаємо Вас зі святом! Бажаємо міцного здоров’я, удачі, щастя, здійснення всіх мрій та задумів, творчої наснаги! Нехай доля буде до Вас привітною, а на життєвій дорозі зустрічаються тільки вірні друзі та колеги! Хай життя буде казкою, у якій Ви завжди будете бажаним гостем!