Підведено підсумки онлайн-конкурсу читців «Рядки, обпалені війною»

Шановні мешканці громади!
Підведено підсумки онлайн-конкурсу читців «Рядки, обпалені війною», присвяченого 76-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
У конкурсі взяли участь близько 100 учасників. Кожен опублікований виступ був навпрочуд проникливим, щирим та креативним.
За результатами конкурсу компетентним журі Наталинської сільської ради було обрано трьох переможців, які отримали подарункові смаколики:
- I місце - Плетньова Катерина, учениця 10 класу Наталинського ліцею;
- II місце - Нагірна Анна, учениця 10 класу Петрівського ліцею;
- III місце - Бейник Олена, учениця 6Б класу Наталинського ліцею.
При підведенні підсумків конкурсу колективам закладів загальної середньої освіти Наталинської сільської ради, Березівського сільського клубу, Петрівської сільської бібліотеки, сільського клубу селища Дружба оголошено подяку за плідну організаційну і практичну роботу у частині патріотичного виховання дітей та молоді і активну участь в онлайн-конкурсі.
Дякуємо учасникам конкурсу за небайдужість та збереження історичної пам’яті про події Другої світової війни!