У населених пунктах громади тривають ремонтні роботи з ліквідації ямковості на дорогах

Дата: 12.05.2021 14:34

Наталинська сільська рада висловлює подяку ДП «Дороги Харківщини» (керівник – Ігор ТУРЧЕНКО) та Службі автомобільних робіт у Харківській області (керівник – Андрій АЛЕКСЄЄВ) за вирішення питання ремонту дороги загального користування місцевого значення Нова Водолага-Медведівка-Соснівка-Наталине, де наразі працює дві бригади робітників: у с. Петрівка і с. Березівка, та ремонту дороги загального користування державного значення Сахновщина-Ізюм-Куп’янськ-КПП «Піски», які знаходяться на території громади.
Також вдячні робітникам філії «Красноградське ДЕП» ДП «Харківський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» (керівник – Олександр БОРОВСЬКИЙ) за проведення ремонтних робіт з ліквідації ямковості на вищезазначених дорогах.