Вітання Наталинського сільського голови Олени ТРЕТЯК з Міжнародним днем медичної сестри

Дата: 12.05.2021 06:00

Шановні медичні сестри, прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята - Міжнародного дня медичної сестри!
Ви завжди поряд у найважливіші хвилини - коли людей спіткає біда. Ваші лагідні руки, усміхнені очі та добрі серця вселяють надію і допомогають здолати хвороби.
Медсестра - це життєлюбність, розуміння чужої біди, відчайдушна хоробрість, мудрість і людяність, жертовність, величезна любов до людей, це душа і серце, віддані людям.

У день професійного свята бажаю, щоб те милосердя, любов і піклування, які ви даруєте пацієнтам, верталися до вас сторицею, а винагородою буде безмежна вдячність пацієнтів! Нехай збуваються мрії, хай життя буде сповнено добром! Плідної роботи, доброго здоров’я, миру та злагоди, успіхів у благородній справі охорони здоров’я!
З повагою – Наталинський сільський голова Олена ТРЕТЯК