День народження святкує депутат Наталинської сільської ради VIII скликання, директор, голова правління СБК "Родіна" Віталій БУХАНЦОВ

Дата: 15.05.2021 06:05

Вітаємо з Днем народження депутата Наталинської сільської ради VIII скликання, директора, голову правління СБК "Родіна" Віталія БУХАНЦОВА.
Шановний Віталію Вікторовичу, прийміть щиросердечні привітання з нагоди свята! У цей радісний і світлий день хочемо побажати від усього серця міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай у всьому панує лад і гармонія, доля збагачує Вас життєвою мудрістю, а здійснені мрії приносять бажану радість і задоволення!