Вітаємо з Днем народження члена виконавчого комітету Наталинської сільської ради, директора ТОВ «Красноградська овочева фабрика» Андрія РУБАНА

Дата: 28.05.2021 06:00

Наталинська сільська рада вітає з Днем народження члена виконавчого комітету сільської ради, директора ТОВ «Красноградська овочева фабрика» Андрія РУБАНА.
Шановний Андрію Михайловичу, від усього серця бажаємо Вам невичерпного оптимізму, натхнення й терпіння, підтримки у всіх добрих починаннях! Зичимо Вам щастя, радості, міцного здоров’я, гармонії і благополуччя! Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя і приносять бажану радість та задоволення!