Звернення Наталинського сільського голови Олени ТРЕТЯК з нагоди Дня слов’янської писемності і культури

Дата: 24.05.2021 06:00

Шановні мешканці громади!
24 травня Україна відзначає День слов’янської писемності і культури. Цього дня ми вшановуємо братів-подвижників Кирила та Мефодія, які дали слов’янському світу алфавіт, заклавши тим самим основи церковнослов’янської писемності та фундамент усіх слов’янських літератур.
Письмове та друковане слово запалює в серцях людей світлі й щирі почуття, допомагає кожному з нас доторкнутися до глибин мудрості та здобути знання.
Слов’янські культурні традиції мають гідне продовження в наш час. Письменники, митці, учені, які представляють нашу державу на світовій арені, сприяють зміцненню міжнародних гуманітарних контактів. Мовна культура – важлива складова розвитку людини, невід’ємна риса активного учасника творення держави.
Лише любов до власної історії, плекання та примноження культурної і духовної спадщини свого народу є рушійною силою морального та духовного розвитку будь-якого суспільства.
З повагою – Наталинський сільський голова Олена ТРЕТЯК