Відбувся Кубок Героїв Красноградщини з футболу

Дата: 23.05.2021 18:06

23 травня на стадіоні в с. Дружба відбувся Кубок Героїв Красноградщини з футболу. За лідерство змагались 7 команд: ФК «Олімпік» с. Наталине, ФК «Петрівка» с. Петрівка, ФК «Піщанка» с. Піщанка, ФК «Авангард» с. Зоряне, ФК «Зоря» с. Миколо-Комишувата, ФК «Промінь» с. Кобзівка, ФК «Темп» смт. Сахновщина.
Перед стартом змагань футболістів привітала очільниця Наталинської територіальної громади Олена ТРЕТЯК, яка побажала командам вдалої гри та перемоги.
Як і очікувалося, гра вийшла напрочуд цікавою та напруженою. У фіналі зустрілися ФК «Олімпік» та ФК «Авангард». З рахунком 1:0 перемогла ФК «Авангард» с. Зоряне, ФК «Олімпік» с. Наталине посіли ІІ місце.
Вітаємо наших футболістів з досягненням гідних результатів у змаганнях та бажаємо перемог у майбутньому!