28 квітня в Україні відзначають День охорони праці

Дата: 28.04.2021 13:03

28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається із Всесвітнім днем охорони праці. Цей день запроваджено, щоб привернути увагу суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання до питань охорони праці.
З початку 2020 року пандемія COVID-19 перетворилася на кризу світового масштабу та спричинила глибокий вплив на всі сфери життя. Пандемія торкнулася майже кожного аспекту світу праці – від ризику передачі вірусу на робочих місцях до ризиків щодо безпеки та здоров’я на роботі. Тому, в 2021 році День охорони праці присвячений стратегіям зміцнення національних систем безпеки та здоров’я на роботі (БЗР), спрямованим на посилення життєстійкості та протидії нинішнім і майбутнім кризам з урахуванням винесених уроків і набутого досвіду в сфері праці та проходитиме під лозунгом: "Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР".
Цей день спрямований на запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням.