Наталинського сільського голову Олену ТРЕТЯК обрано віце-президентом Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області

Дата: 20.05.2021 10:00

14 травня в м. Харків відбулися перші у поточному скликанні загальні збори уповноважених представників органів місцевого самоврядування - членів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області. На зборах було обрано керівний склад Асоціації.
Колектив Наталинської сільської ради щиро вітає Наталинського сільського голову Олену ТРЕТЯК з обранням віце-президентом Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області та входженням до складу Правління Асоціації.
Переконані, що професійні та особисті якості, досвід роботи, енергія і цілеспрямованість Олени Василівни завжди стоятимуть на варті інтересів мешканців Харківщини, а її відповідальність, управлінський талант та новітні прогресивні погляди стануть надійною запорукою розвитку місцевого самоврядування на регіональному рівні.
Щиро бажаємо конструктивної роботи, невичерпних сил та успіхів!