Онлайн-засідання ТМО вчителів біології, хімії, природознавства та основ здоров’я закладів загальної середньої освіти Наталинської сільської ради

Дата: 21.05.2021 15:37

21 травня відбулося онлайн-засідання ТМО вчителів біології, хімії, природознавства та основ здоров’я закладів загальної середньої освіти Наталинської сільської ради на тему «Впровадження здоров'язберігаючих технологій в освітній процес. Складання перспективного плану на наступний навчальний рік».
На засіданні було розглянуто питання щодо використання здоров'язберігаючих технологій, формування здорової особистості і культури здобувачів освіти шляхом впровадження таких технологій.