Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени ТРЕТЯК з Днем молоді

Шановні мешканці громади!
Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді. Це свято особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Молодість – безцінний дар природи. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної пори життя. Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє!
Сучасні і освічені, ви – творці сьогодення та майбутнього! Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві. Тому з нагоди свята бажаю усім молодим творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне розум, душа та тіло!
З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області

Олена ТРЕТЯК