Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени ТРЕТЯК з нагоди Дня журналіста

Дата: 04.06.2021 06:00

Шановні журналісти!
Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем журналіста!
День журналіста – це не тільки професійне свято. ЗМІ стали значною частиною нашого життя. Важко уявити сучасне суспільство без інформації, без засобів її передачі, без професійного погляду на події і факти нашого життя.
Своєю щоденною працею ви створюєте інтелектуальний простір для розбудови громадянського суспільства, розвиваєте глибокий дискурс щодо важливих проблем історії сьогодення та майбутнього країни.
У цей святковий для вас день бажаю об’єктивності у творчості, незалежності у професійній діяльності, добрих новин, а також міцного здоров’я, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, сміливих проєктів та наполегливості у досягненні нових висот на ниві журналістики!
З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області
Олена ТРЕТЯК