Наталинська територіальна громада в числі переможців конкурсу грантів «Енергія розвитку» від Групи Нафтогаз

Дата: 03.06.2021 14:42

3 червня представниця Групи Нафтогаз вручила Наталинській сільській раді диплом за перемогу у конкурсі грантів для територіальних громад «Енергія розвитку» та сертифікат на 100 тисяч гривень на реалізацію проєкту «Спортивне дозвілля для мешканців села Наталине», який передбачає встановлення антивандальних тенісних столів на прибудинкових територіях багатоповерхівок села Наталине.
Нагадаємо, що наша громада увійшла до числа 50 переможців з 11 областей України, на території яких АТ "Укргазвидобування" (Нафтогаз Розвідка та Видобування) здійснює виробничу діяльність. Тож найближчим часом плануємо розпочати втілення проєкту в життя!
Щиро дякуємо організаторам конкурсу - Групі Нафтогаз за плідну співпрацю! Ви запалили нас «Енергією»!