Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени ТРЕТЯК з Вознесінням Господнім

Дата: 10.06.2021 06:00

Шановні мешканці громади!
Від усього серця вітаю вас зі святом Вознесіння Господнього!
Це свято належить до числа дванадцяти найбільших свят у церковному році і безпосередньо пов’язане із святом Воскресіння Ісуса Христа.
Воно спонукає кожного з нас замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає добру нагоду наповнити свої серця світлими почуттями віри, надії, щастя і добра!
Хочу побажати всім міцного здоров'я, щастя, сімейного благополуччя, тепла та любові у душах і серцях! Добробуту вам, душевної величі, злагоди у ваших родинах!
З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області
Олена ТРЕТЯК