Відбулося онлайн-засідання ТМО вчителів української мови та літератури ЗЗСО Наталинської сільської ради

Дата: 09.06.2021 14:40

«Учитель повинен усе життя працювати над самовдосконаленням», - писав В. Сухомлинський. Відомо, що лише творчий учитель може сформувати творчу особистість. Тому головний завданням методичного об’єднання є розвиток у кожного вчителя того індивідуального стилю, який характеризує його професійну майстерність як складне соціально-побутове явище, що згідно Стандарту базової і повної середньої освіти визначається всією структурою особистості вчителя, є синтезом різноманітних його особистісних якостей, наукової освіченості, ідейної спрямованості, фахових знань, умінь і навичок.
Саме з такою метою 9 червня відбулося онлайн-засідання територіального методичного об'єднання вчителів української мови та літератури закладів загальної середньої освіти Наталинської сільської ради. Під час засідання педагоги прослухали доповідь «Про стан виконання навчальних програм, планування повторення» та переглянули презентацію «Про результати контролю за навичками свідомого читання та технікою читання на уроках української літератури в 5-8 класах». Задля підвищення поінформованості створено курс учителів української мови та літератури на платформі Google Meet. Також було підведено підсумки та розроблено рекомендації до роботи ТМО на наступний навчальний рік.