Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени ТРЕТЯК з нагоди Дня фермера

Шановні працівники фермерських господарств громади!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня фермера!
Сьогодні фермери і фермерство – це навіть не професія, а спосіб життя людей, які не уявляють себе без землі, без пшеничного поля і вранішнього сонця, що сходить над рідним селом.
Завдяки вашій невтомній щоденній праці розквітає наша громада та поповнюється її скарбниця!
Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви і втілюються у життя плани, задуми та сподівання! Нехай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті та благополуччі! Доброї вам погоди та щедрих врожаїв!
З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області
Олена ТРЕТЯК