Море посмішок та позитиву: сюрпризи для дітей громади продовжуються!

Дата: 01.06.2021 13:56

Хоча у  Наталинській територіальній громаді ще минулими вихідними гучно та потужно відзначили дитяче свято, але подарунки та сюрпризи для наших діток не закінчуються: 1 червня з нагоди Міжнародного дня захисту дітей дошкільні підрозділи закладів загальної середньої освіти Наталинської сільської ради, заздалегідь визначивши з сільською владою потреби своїх виховних закладів, отримали подарунки – іграшки для своїх маленьких вихованців, які було придбано за бюджетні кошти.
Побачивши пакунки з іграшками, малеча була просто у захваті, а дитячій радості та захопленню не було меж!
Діти – це наше майбутнє, а їхні посмішки - це, мабуть, найкраще, що може радувати погляд і зігрівати душу!