Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени ТРЕТЯК з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Дата: 01.06.2021 06:00

Дорогі діти! Шановні батьки!
Щиро вітаю вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей!
Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави.
Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.
Бажаю нашим маленьким землякам міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства та сяючих посмішок!
З повагою – Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена ТРЕТЯК