У Соснівському старостинському окрузі відбулося свято дитинства

Дата: 04.06.2021 15:50

Сьогодні у Соснівському старостинському окрузі з нагоди Міжнарожного дня захисту дітей відбулося свято дитинства «Подорож до казки».
На захід завітала очільниця Наталинської територіальної громади, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена ТРЕТЯК, яка привітала малечу з чудовим святом та побажала міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства та сяючих посмішок.
Для діток проводились різноманітні конкурси, вікторини, ігри та розваги. Вони розказували вірші, співали, танцювали, грали в різноманітні ігри, стрибали на батутах, ласували смаколиками.
Батьки діточок були приємно вражені від атмосфери, яка панувала на майданчику під час проведення заходу, а малеча отримала масу позитивних емоцій. Це свято надовго залишиться у дитячих спогадах як промінчик світла.
Тож любімо своїх малят, частіше звертаймось до них із ніжними пестливими словами! Нехай розквітають на їхніх личках радісні усмішки, хай вони будуть щасливими!