Робочий візит заступника голови ХОДА Романа СЕМЕНУХИ та директора Департаменту науки і освіти ХОДА Анжеліки КРУТОВОЇ до Наталинської громади

Дата: 04.06.2021 14:30

4 червня у рамках робочого візиту Наталинську громаду відвідали заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Роман СЕМЕНУХА та директор Департаменту науки і освіти ХОДА Анжеліка КРУТОВА.
У ході зустрічі відбулася нарада з директорами та заступниками директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Наталинської сільської ради. По завершенню обговорення робочих питань гості візитували  з ознайомчою метою до Наталинського та Петрівського ліцеїв,  Попівської філії КЗ «Наталинський ліцей».