Відбулося відкриття після капітального ремонту фельдшерського пункту с. Копанки КНП «ЦПМСД Красноградського району»

Наталинська сільська рада всіляко турбується про те, щоб медичні заклади громади були облаштовані за всіма вимогами сучасної медицини, а її населення отримувало повноцінне медичне обслуговування. Тож сьогодні, ще й за приємним збігом обставин напередодні Дня медичного працівника, у селі Копанки Володимирівського старостинського округу Наталинської сільської ради відбулося відкриття після капітального ремонту фельдшерського пункту: відремонтовано фасад закладу, покрівлю, здійснено заходи з благоустрою прилеглої території, вимощено тротуарну плитку. А це значить, що відтепер мешканці Копанок мають сучасний фельдшерський пункт, у якому надзвичайно приємно отримувати медичну допомогу.
Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена ТРЕТЯК, звертаючись до присутніх на заході, зауважила, що професія медика у всі часи була важливою, а сьогодні роль лікарів є вирішальною, адже вони працюють на передовій боротьби з пандемією COVID-19, ризикуючи власним життям та не маючи права залишитися вдома. Олена Василівна також зазначила, що сільська рада і надалі буде підтримувати та розвивати медичну галузь громади, намагаючись зробити більш якісним та комфортним надання медичних послуг населенню, так як це є одним із найбільш пріоритетних завдань, яке громада виконує для забезпечення соціального захисту своїх мешканців.
По завершенню заходу присутніх пригостили солодкими смаколиками, яким особливо зраділа місцева малеча.