Відбулося відкриття після капітального ремонту фельдшерського пункту с. Копанки КНП «ЦПМСД Красноградського району»

Дата: 15.06.2021 14:43

Наталинська сільська рада всіляко турбується про те, щоб медичні заклади громади були облаштовані за всіма вимогами сучасної медицини, а її населення отримувало повноцінне медичне обслуговування. Тож сьогодні, ще й за приємним збігом обставин напередодні Дня медичного працівника, у селі Копанки Володимирівського старостинського округу Наталинської сільської ради відбулося відкриття після капітального ремонту фельдшерського пункту: відремонтовано фасад закладу, покрівлю, здійснено заходи з благоустрою прилеглої території, вимощено тротуарну плитку. А це значить, що відтепер мешканці Копанок мають сучасний фельдшерський пункт, у якому надзвичайно приємно отримувати медичну допомогу.
Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена ТРЕТЯК, звертаючись до присутніх на заході, зауважила, що професія медика у всі часи була важливою, а сьогодні роль лікарів є вирішальною, адже вони працюють на передовій боротьби з пандемією COVID-19, ризикуючи власним життям та не маючи права залишитися вдома. Олена Василівна також зазначила, що сільська рада і надалі буде підтримувати та розвивати медичну галузь громади, намагаючись зробити більш якісним та комфортним надання медичних послуг населенню, так як це є одним із найбільш пріоритетних завдань, яке громада виконує для забезпечення соціального захисту своїх мешканців.
По завершенню заходу присутніх пригостили солодкими смаколиками, яким особливо зраділа місцева малеча.