У Наталиному продовжується благоустрій території, який поступово змінює обличчя адміністративного центру громади

Дата: 23.06.2021 21:28

Сільська рада продовжує піклуватися про покращення якості життя мешканців громади, всіляко намагаючись оптимізувати щонайбільше об’єктів благоустрою.
Протягом багатьох років пересуватися після дощу вздовж будинку № 2 по вулиці Молодіжній у с. Наталине його мешканцям було майже неможливо через величезну калюжу, тому сільською владою було вирішено зробити паркувальний майданчик з підходами до під’їздів та тротуарну доріжку.
Схожа проблема у дощову погоду раніше спіткала і мешканців будинків № 6 та № 7 по Молодіжці, на території яких на сьогодні також завершено поточний ремонт паркувального майданчику.
Тож ці болючі питання наразі вирішено, а мешканці багатоповерхівок по вулиці Молодіжній тепер мають можливість безперешкодно пересуватися та паркувати власні автівки поряд зі своїми будинками.
Далі буде! Йдемо разом до досягнення спільної мети!