У Наталиному продовжується благоустрій території, який поступово змінює обличчя адміністративного центру громади

Сільська рада продовжує піклуватися про покращення якості життя мешканців громади, всіляко намагаючись оптимізувати щонайбільше об’єктів благоустрою.
Протягом багатьох років пересуватися після дощу вздовж будинку № 2 по вулиці Молодіжній у с. Наталине його мешканцям було майже неможливо через величезну калюжу, тому сільською владою було вирішено зробити паркувальний майданчик з підходами до під’їздів та тротуарну доріжку.
Схожа проблема у дощову погоду раніше спіткала і мешканців будинків № 6 та № 7 по Молодіжці, на території яких на сьогодні також завершено поточний ремонт паркувального майданчику.
Тож ці болючі питання наразі вирішено, а мешканці багатоповерхівок по вулиці Молодіжній тепер мають можливість безперешкодно пересуватися та паркувати власні автівки поряд зі своїми будинками.
Далі буде! Йдемо разом до досягнення спільної мети!