Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени ТРЕТЯК з нагоди Дня державної служби

Шановні працівники та ветерани державної служби!
Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби!
Основними цілями і завданнями державної служби є сприяння незмінності конституційного ладу, створення умов для відкритого громадського суспільства, захист прав і свобод громадян, а також забезпечення результативної та стабільної діяльності органів державної влади, відповідно до їх завдань, повноважень і компетенції.
Хочу сказати найщиріші слова подяки усім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на користь громадян України, та усім ветеранам державної служби, які багато років життя віддали служінню державі. Сердечно бажаю вам витримки і терпіння, невичерпної енергії, нових звершень та задоволення від почесної праці!
З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області
Олена ТРЕТЯК