Заклади загальної середньої освіти Наталинської сільської ради та їхні дошкільні підрозділи буде забезпечено системами доочистки питної води

Дата: 24.06.2021 14:55

З метою підвищення рівня імунітету та покращення здоров’я дітей Наталинської громади, сільською владою було прийнято рішення забезпечити заклади загальної середньої освіти громади та їхні дошкільні підрозділи системами доочистки питної води – фільтрами з системами зворотнього осмосу, сорбційної очистки води та безконтактними питними фонтанами з інфрачервоними кнопками керування, з яких школярі можуть пити чисту воду у будь-який час.
Системи досить компактні, розроблені спеціально під нашу воду. Очистка води такими фільтрами передбачає видалення хлору, органічних та хлорорганічних сполук за допомогою високоякісного активованого вугілля, очищення від шкідливих домішок на мембрані зворотнього осмосу, зменшення жорсткості води - усе відповідно державним та міжнародним стандартам якості.
Очікуємо, що краща вода знизить ризик захворюваності у дітей на ацетон, вірусні інфекції тощо.
Наразі очисні системи вже встановлено у Наталинському ліцеї та його дошкільному підрозділі, але вже зовсім незабаром такими фільтрами та безконтактними питними фонтанами буде забезпечено усі без винятку заклади загальної середньої освіти Наталинської сільської ради та їхні дошкільні підрозділи.
Наші діти заслуговують на найкращу якість води! А здорові діти – це здорова нація!