Відбулася робоча зустріч керівництва Наталинської громади з керівним складом РУ ГУ ДСНС в Харківській області

Дата: 24.06.2021 18:04

Важливою складовою у роботі органу місцевого самоврядування є комунікація та порозуміння з державними органами. Реформування ОМС та децентралізація влади передбачають забезпечення пожежної безпеки на території громади в тому числі. З метою вирішення даних питань відбулась конструктивна зустріч Наталинського сільського голови Олени ТРЕТЯК та першого заступника Салеха НАГІЄВА з начальником Головного управління ДСНС у Харківській області полковником служби цивільного захисту Олександром ВОЛОБУЄВИМ та заступником начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації Головного управління ДСНС у Харківській області полковником служби цивільного захисту Анатолієм ТОРЯНИКОМ. Наталинська територіальна громада тісно співпрацює з Красноградським РУ ГУ ДСНС у Харківській області. З метою покращення оперативно-службової діяльності, забезпечення якісного виконання функцій щодо протипожежних заходів на території громади сільською радою прийнято Програму забезпечення пожежної безпеки на території Наталинської сільської ради на 2021 – 2025 роки. В ході реалізації заходів Програми з метою профілактики та виявлення пожеж і надзвичайних ситуацій придбано квадрокоптер та виділено кошти на придбання пожежних рукавів, мотооприскувачів, форменного одягу з кашкетом особовому складу 43 ДПРЧ. Наталинська сільська рада має готовність і надалі працювати на забезпечення безпеки мешканців територіальної громади.