Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени ТРЕТЯК з Днем податківця України

Дата: 02.07.2021 06:05

Шановні податківці!
Прийміть найщиріші привітання з нагоди вашого професійного свята – Дня податківця України!
Від вашої невичерпної енергії та наполегливості значною мірою залежить наповнення державної казни, вирішення тих важливих соціально-економічних завдань, які стоять сьогодні перед державою.
 Міцного здоров’я вам і вашим рідним, сімейного затишку та світлого майбутнього!
Натхнення у роботі та примноження внеску у зміцнення позитивних тенденцій вітчизняної економіки!
З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена ТРЕТЯК