Працівників податкової служби привітали з нагоди професійного свята – Дня податківця України

Дата: 02.07.2021 13:30

2 липня на Красноградщині привітали працівників податкової служби з нагоди професійного свята – Дня податківця України.
Вітання від очільниці Наталинської територіальної громади, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени ТРЕТЯК переказав заступник Наталинського сільського голови Михайло ЗІНЧЕНКО, який вручив кращим представникам цієї професії подяки сільського голови за особистий внесок у реалізацію державної податкової політики, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди річниці створення Державної податкової служби України.