Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени ТРЕТЯК з Днем працівників торгівлі

Дата: 25.07.2021 06:05

Шановні працівники торгівлі, прийміть щирі та сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята!
З року в рік ви невпинно нарощуєте обсяги товарообігу та дедалі повніше задовольняєте потреби населення в якісних товарах. Від чіткої, організованої та ефективної роботи закладів торгівлі, ваших професіоналізму, тактовності і чуйності залежить настрій і самопочуття людей.
Бажаю вам миру, міцного здоров’я, щастя, комерційного успіху, ділової ініціативи, стабільності і впевненості у завтрашньому дні!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена ТРЕТЯК