У рамках робочого візиту на Красноградщину Народна депутатка України Юлія СВІТЛИЧНА відвідала дошкільний підрозділ Наталинського ліцею

Дата: 26.07.2021 16:46

26 липня у рамках робочої поїздки на Красноградщину Народна депутатка України Юлія СВІТЛИЧНА відвідала дошкільний підрозділ Наталинського ліцею, метою візиту до якого стало ознайомлення з напрямком використання коштів, виділених фракцією «Блоку Світличної «Разом» на ремонт дошкільної установи. Юлія Олександрівна оглянула матеріально-технічну базу садочка, ознайомилася з умовами, у яких перебувають його маленькі відвідувачі, завітавши до спальних кімнат, харчоблоку, ігрових кімнат, актової зали.
У ході невимушеного спілкування очільниця Наталинської територіальної громади, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена ТРЕТЯК ознайомила гостей з ходом проведення робіт у дошкільному закладі, зазначивши, що у спільному партнерстві можна досягти неабияких результатів для покращення умов життя місцевих мешканців, невпинно рухаючись у напрямку сталого розвитку Наталинської громади.
За результатами зустрічі було обговорено ряд поточних питань щодо забезпечення належного функціонування дошкільного підрозділу Наталинського ліцею та окреслено аспекти подальшої роботи задля розвитку Наталинської територіальної громади.