Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени ТРЕТЯК з Днем Національної поліції України

Дата: 04.07.2021 06:00

Шановні працівники поліції!
Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем Національної поліції України!
Здійснення щоденної нелегкої місії, покладеної на вас, вимагає виняткової відповідальності, сумлінності та високої фахової підготовки. На поліцію покладено виключно відповідальне і благородне завдання – захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю, забезпечення громадської безпеки.
У день свята прийміть щиру подяку за вашу самовіддану працю! Нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті! Бажаю мужності, витримки й наснаги, міцного здоров'я та родинного тепла вам та вашим близьким!
З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена ТРЕТЯК